Agentura se stále rozvíjí, což mi dělá ohromnou radost. Daří se nám získávat nové klienty a nabíráme nové posily do týmu. K rok a půl výroční oslavě agentury si můžeme připomenout naše spokojené klienty, mezi které patří ČSOB Pojišťovna, Ahmad Tea, Sazka, Globus, Svět zdraví a řada dalších. Ráda bych vypíchla i ty menší, ať se nemluví vždy jen o velkých značkách. 

HOTHOT Radiátory

Konkrétně to jsou dva klienti, kteří nám poskytli reference i prostřednictvím videa. Firma HOTHOT Radiátory je s námi již od počátku našeho vzniku a je mým oblíbeným klientem nejen proto, že je to česká firma s krásným produktem, ale také proto, že Gabriela Bernatová je žena činu a povahově jsme si hodně sedly. A to se v byznysu cení 🙂

Naší úlohou je pokrýt kompletní online marketing včetně sociálních sítí – Facebook, Twitter, Instagram, Youtube. Sbíráme kontakty na architekty a podařilo se nám zrealizovat několik úspěšných projektů. 

FINMAG

Další projekt se týká časopisu Finmag, kterému jsme pomohli k rychlému startu prodeje předplatného. Cílem spolupráce s naší agenturou bylo zvýšit počet platících předplatitelů. Pro nás to znamenalo vytvořit pro Finmag landing page a pomocí ní získávat kontakty na klienty. Ve druhé fázi přeměnit návštěvníky webu v platící klienty pomocí emailingu. Během šesti týdnů se podařilo získat téměř 1000 e-mailových kontaktů a desítky platících klientů.

Mnohem častěji se mi teď stává podobný případ jako s Gabrielou, potkávám skvělé obchodní partnery, kteří jsou nejen inspirativní, ale také velmi sympatičtí a je radost s nimi pracovat. Asi nějaká karma. Předávám tímto dále i vám.

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *