První Digitální úterý bylo úspěšné, tak snad bude to druhé ještě lepší. Blíží se nám konec měsíce, tak vás chci pozvat na Digitální úterý #2. Máme pro vás opět nachystané dva workshopy. Tentokrát jsme se zaměřili na téma Digitální HR a Employer Branding. O své zkušenosti se s námi podělí Jana Samšuková a Michal Hardyn.

Doražte, ráda se s Vámi osobně potkám. Kapacita kanceláří je omezená, proto se prosím registrujte zde.

Workshopy

Jana Samšuková bude hovořit na téma budování značky zaměstnavatele a ukáže vám, jak psát náborové inzeráty a jak si poradit s Intagramem pro oslovení potenciálních kandidátů. Pracuje na pozici Employer Brand Executive v KPMG, takže o praktické zkušenosti nebude nouze. 

Michal Hardyn si připravil téma Digitální HR a se podělí o své zkušenosti s náborem zaměstnanců přes sociální sítě. Michal je CCO & Co-Founder u nás ve Stario Agency, kde láká ty nejkvalitnější kandidáty k nám do firmy. Michal úspěšně vyprodal své školení Digitální HR, kterého se zúčastnili zástupci velkých firem Sazka, Tipsport, Globus, Heineken a další velké firmy požádaly dokonce o interní školení.

digitalni-utery-2

Po workshopech přichází další příjemná část večera – networking s proseccem, kterého je dost! Kromě povídání se zajímavými lidmi a pití se můžete těšit i na něco dobrého na zub.

A kdy se #DigitalniUtery bude konat?

Akce je vždy poslední úterý v měsíci, tedy 27.6. u nás v kancelářích v Černé Labuti od 18:30.

Jestli jsem vás ještě nenalákala dostatečně, mrkněte na článek z první akce. Dostala jsem skvělou zpětnou vazbu, za kterou děkuji a těším se opět na další setkání!

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *